Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - Nowości z życia Mazdy
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości z życia Mazdy
Autor Wiadomość
Zbigniew 


Pojazd: Mazda
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 15
Wysłany: 2015-07-03, 08:55   Nowości z życia Mazdy

Może w tym dziale będziemy pisać o aktualnościach z życia Mazdy?
Chciałbym tak na wstępnie zapytać co sądzicie o nowej Mazdzie 6? Gdzieś czytałem porównanie do VW Passata, ale jak dla mnie Mazda wypada o wiele lepiej.
No i też sukces mojego ulubionego modelu - CX-5 a wyprodukowano już ponad milion modeli i z pewnością będą kolejne :)
 
     
Face2Face4Race 
Klubowicz
i LoVe My MaDzIa !



Pojazd: Madzia V6
Piwa: 15 piwa
Wiek: 35
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1645
Skąd: .!..d**b..!.
Wysłany: 2015-07-03, 17:17   

Zbigniew, Mazdą CX-5 (pierwsze sztuki) miałem okazję się przejechać kiedyś jeszcze jak pracowałem w ASO Mazdy i powiem Ci, że jak dla mnie w tym segmencie nie ma lepszego autka :)

A Mazda 6 marzy mi się jako takie autko rodzinne i z prezencją, najlepiej kombi 2.5 benzyna z automatem :) Tyle ich widzę w Warszawie u siebie, ajć aż miło oko zawiesić ;)

P.S. dla mnie passaty itp. z gumowymi końcówkami drążków to porażka, jakieś nieporozumienie wręcz :P to samo się tyczy qashquai'a, który już nie jest nissanem, tylko renault z innym znaczkiem :P

Aktualności?

Słyszałem, że Mazda chce wprowadzić nową generację RX (bodajże RX-9), która oczywiście będzie żyła z ręki Wankla :) Czekam na jakieś info o wersji produkcyjnej.
_________________
z miłości leczy
...tylko śmierć

_________________
..::MadziaForeVer::..
 
     
Zbigniew 


Pojazd: Mazda
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 15
Wysłany: 2016-08-30, 13:56   

Jeśli interesują was nowości nie tylko dotyczące Mazdy ale i innych japońskich samochodów to polecam bloga http://japanonline.pl/ na którym znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji. Możecie również poczytać o najnowszym modelu Mazdy CX-4, który niestety na początku pojawi się w sprzedaży tylko w Chinach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions