Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - Precidia a klasyczny MX-3
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kubik
2011-06-01, 21:32
Precidia a klasyczny MX-3
Autor Wiadomość
freezy7 

Pojazd: MX-3 1.6 DOHC
Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: 2010-09-05, 17:55   

Ja w swojej również Kanadyjskiej nie mam napisu 'PRECIDIA' - może poprzedni właściciel zlikwidował, choć wątpię. Jeśli chodzi o szyberdach to nie zawsze jest w parze z klimą, bo klimę mam, a szyber nie. I również mam po lifcie. I co ciekawe przy lampach z przodu mam silniczki do sterowania nimi, a w kabinie żadnego urządzenia do obsługi. Automatycznie przy zmianie poziomu nawierzchni także nic się nie rusza, więc nie jest to automat. I zastanawiam się jak to u was z żarówkami postojowymi było, bo u mnie jest podciągnięty i wręcz "rzucony" kabel do lampy i żarówka luzem lata, przez co żaróweczki palą się bardzo często. Kierunki mam z przodu białe. I jest w nich tylko jedna żarówka - kierunek. Fajne jest tylko to, że z tyłu nie 2 a 4 żarówki się palą przy włączonych światłach. I nie wiem, czy wszyscy to mają, ale nikt o tym nie pisał, więc wspomnę że na klapie w tej tylnej szybce małej mam fabrycznie zamontowane światło stopu. To chyba tyle. Jak sobie przypomnę coś jeszcze to dopiszę.
 
 
     
djArias

Pojazd: Najmocniejsze B6 w NA :D
Piwa: 1 piwo
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 116
Wysłany: 2010-09-06, 22:22   

hehe freezy -> ktoś u Ciebie po taniości dorobił postojówki :D masakra :D w oryginale powinno byc tak ze tam gdzie masz kierunek zapala sie postojowka a jak dasz kierunek to pali sie jaśniej :D
 
     
Stanik 

Pojazd: MX-3 1,6i DOHC 1995r USA
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 200
Wysłany: 2010-09-16, 13:22   

freezy7 napisał/a:
Ja w swojej również Kanadyjskiej nie mam napisu 'PRECIDIA' - może poprzedni właściciel zlikwidował, choć wątpię. Jeśli chodzi o szyberdach to nie zawsze jest w parze z klimą, bo klimę mam, a szyber nie. I również mam po lifcie. I co ciekawe przy lampach z przodu mam silniczki do sterowania nimi, a w kabinie żadnego urządzenia do obsługi. Automatycznie przy zmianie poziomu nawierzchni także nic się nie rusza, więc nie jest to automat. I zastanawiam się jak to u was z żarówkami postojowymi było, bo u mnie jest podciągnięty i wręcz "rzucony" kabel do lampy i żarówka luzem lata, przez co żaróweczki palą się bardzo często. Kierunki mam z przodu białe. I jest w nich tylko jedna żarówka - kierunek. Fajne jest tylko to, że z tyłu nie 2 a 4 żarówki się palą przy włączonych światłach. I nie wiem, czy wszyscy to mają, ale nikt o tym nie pisał, więc wspomnę że na klapie w tej tylnej szybce małej mam fabrycznie zamontowane światło stopu. To chyba tyle. Jak sobie przypomnę coś jeszcze to dopiszę.


Silniczki w lamie masz, bo masz od mazdy europejskiej. Nie zapominaj, że w europie nie można na amerykańskich lampach śmigać (są wyjątki), więc jedną zagadkę Ci wytłumaczyłem z przednimi lampami. Każde amerykańskie i kanadyjskie wersje mają 4 żarówki z tyłu jeśli chodzi o światła stopu i mijania. Co do 3 stpu to też nie wiem jak jest, ale ja mam ;)
 
     
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-25, 22:36   

Po tym co tu piszecie postanowiłem obadać sprawe mojej bo to tez jakas dziwna wersja. skontaktowałem sie z poprzednim włascicielem który sprzedał ja handlarzowi od ktorego ja kupiłem. więc zdobyłem numer i przeprowadziłem rozmowe z której zresztą nie fajnych rzeczy sie dowiedziałem ale do rzeczy. srodek mam taki sam jak na zdjęciu kiera włacznik od klimy itp do tego pasy automatyczne a przed wypadkiem o którym się teraz dowiedziałem

szyby el miała dorobione wcześniej były korbki i dostała nowe boczki do dzwi,
miała szyber w miejsce którego trafiła blacha i nowa podsufitka,
lampy z tył miały 4 zarówki ale zostało to zmienione i dorobiona została przeciwmgielna,
wycieraczki nie było z tyłuu została zmieniona na klape z wycieraczka(a ja sie dziwie ze mi spryskiwacz z tyłu nie działa)
zdezaki miał z obrysówkami (z tyłu na pewno miał czerwone) + pomarańczowe kieronki z przodu,
ogółem była błekitna ale to mało ważne,
tablice miała kwadrat bo z taka kupiłem tylko zdezak zmieniłem bo był popękany,

Mówił ze jak znajdzie zdjecia jak wyglądała kiedys to mi prześle to wrzuce
 
     
Stanik 

Pojazd: MX-3 1,6i DOHC 1995r USA
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 200
Wysłany: 2011-09-27, 10:15   

dzymek, to masz ta sama wersje co ja:)bez tylniej wycieraczki
_________________
 
     
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-01, 09:26   

a masz tez pasy automaty
 
     
Stanik 

Pojazd: MX-3 1,6i DOHC 1995r USA
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 200
Wysłany: 2011-10-02, 18:54   

nie,ale z tego co mi wiadomo to w wersji po lifcie automatycznych pasow nie bylo, mialy tylko przedlifty
_________________
 
     
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-04, 08:52   

o to o tym nie wiedziałem :)
 
     
_KAMIL_ 
white arrow :D

Pojazd: mx-3 i astra f
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Koło
Wysłany: 2012-02-23, 21:22   

a ja się muszę pochwalić że posiadam taką :D jest to wersja przedliftem i nie ma automatycznych pasów ma klime i jest bez szyberdachu co do świateł to nie wiem jak tam jest w innych. U mnie w madzi jest tylnia klapa bez napisu i bez wycieraczki a ma seryjne trzecie światło stop :) a tak z ciekawostek to te wersje na rynek amerykański były produkowane także w Polsce :)
 
     
maldini88 
estaLOKA

Pojazd: mazda mx 3 precidia 1.6
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-02-02, 19:34   Re: Precidia a klasyczny MX-3

Witam. mam tez kanadyjska wersje i tak: szyby- korbka, bez centralnego( co zmienilem), bez szyber i klimy, poduszka tylko od str kierowcy, napis na klapie jest, kierunki pomaranczowe, odblaski z tylu czerwone. i co ciekawe swiatla z przodu swieca majac je wylaczone chyba ze zaciagne reczny to gasna(z tylu nie swieca) a jak wlacze to swieca mocniej. brak przeciwmglowych. i jeszcze ciekawy przycisk obok przycisku podgrzania tylnej szyby o nazwie cruise off. zupelnie nie wiem do czego on sluzy. Jesli ktos wie prosze napisac :)
 
     
kubik 
Administrator
No Mazda, no fun...



Pojazd: MX-3 1,6 '92 -> Accord CL7 Sport '03
Piwa: 6 piwa
Wiek: 33
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1838
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2013-02-03, 00:14   

Cruise off to były przyciski od tempomatu ;) były z tego co pamiętam w miejscu przeciwmgłowych
_________________
KBK Music

Mój Accord CL7 Sport   :)
 
 
     
maldini88 
estaLOKA

Pojazd: mazda mx 3 precidia 1.6
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-02-03, 01:33   

ok ale jak sie tego uzywa?
 
     
Makiaweli 
Mechanik



Pojazd: 1.6 DOHC '97
Piwa: 25 piwa
Wiek: 39
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 1658
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-03, 12:45   

w wersjach przedliftowych był tam gdzie kubik pisze a w poliftowych już na kierownicy
a masz pozostałą część od tempomatu pod maską ??
samm przycisk nie wystarczy
 
     
kubik 
Administrator
No Mazda, no fun...



Pojazd: MX-3 1,6 '92 -> Accord CL7 Sport '03
Piwa: 6 piwa
Wiek: 33
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1838
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2013-02-03, 14:44   

w niektoryych wersjach poliftowych jest kolo zapalniczki ten przycisk :)
_________________
KBK Music

Mój Accord CL7 Sport   :)
 
 
     
maldini88 
estaLOKA

Pojazd: mazda mx 3 precidia 1.6
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-02-05, 21:39   

pod maska? nie mam pojecia jak to wyglada i gdzie szukac...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions