Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - Szukam mechanika Warszawa
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam mechanika Warszawa
Autor Wiadomość
Gereid

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 2
Wysłany: 2017-02-02, 08:53   Szukam mechanika Warszawa

Witam, Zakupiłem na jesień piękną czerwoną mx-3, jednak od początku były problemy z tylnymi hamulcami, spróbowałem doraźnie przed przeglądem podłubać, wymieniłem tarcze i klocki, przesmarowałem tłoczek, troche się poprawiło, ale bez rewelacji. Trochę pojeździłem, mimo że ewidentnie tylne zaciski żyły swoim życiem, no i wczoraj się odezwała tylna prawa tarcza - na 99% starł się wewnętrzny klocek i zaczeła orać blacha po tarczy :( ponadto może być problem w reduktorze siły hamowania, bo pomijając że tłoczki zniszczone i słabo pracują, to po prostu bardzo słabo hamuje. Może jest zapowietrzony?

W związku z tym że w warszawie wynajmuje a do domu mam ponad 100 km, to nie jestem w stanie sam rozwiązać tego problemu ( bez kanału ani rusz :( ) Czy ktoś zna jakiegoś godnego polecenia Mechaniora w warszawie? takiego co to mi nie ukręci śruby od odpowietrznika ;)

Pozdrawiam

[ Dodano: 2017-02-08, 14:21 ]
Jako że nie ma odpowiedzi postanowiłem że spróbuję sam rozwiązać temat - zapewne każdy kto miał mx-3 musiał zatroszczyć się o tylne hamulce - co więc polecacie? czy da się kupić nowe zaciski? od jakich samochodów ewentualnie pasują? zamienniki? czy może lepiej wymontować i przeprowadzić regeneracje z użyciem zestawu naprawczego? bardzo proszę o poradę.

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions