Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - witam
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
witam
Autor Wiadomość
mazda mx3 
mazda mx3

Pojazd: Mazda mx3 1.6 79kw 1998 rok
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Radomyśl Wielki
Wysłany: 2019-07-02, 21:38   witam

witam wszystkich mam taki problem z moją mazdą mx3 1.6 79kw 1998 rok kupiłem ją od chandlarza i mam problem z mocą z początku moc raz była raz nie ale raczej była z początku jak mu dałem gaz w podłoge to za chwile wyrwało w fotel na przykład na 2.5 tys obr i gaz w podłoge to moc dojdzie przy 5 tys nieraz przy 4 a nieraz w ogule zrobiłem 5tys km stan silnika oceniam na bardzo dobry pali na tyk nie bierze oleju jedyne co to do zrobienia to uszczelka pod klawiaturą bo świece jak były wymieniane to aż kapało z 2 świec olejem wymieniałem teraz kopułkę aparatu zapłonowego i świece i teraz trochę mocniejsza jest ale nie wiele jak sie rozgrzeje to coś śmierdzi zwłaszcza jak sie ostro jezdzi ale nie zawsze mi sie wydaje że to aparat zapłonowy choć elektryk samochodowy muwił że rzczej nie pomożecie? bo jak nie to ją sprzedam a niechciałbym jej sprzedawać
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions