Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - Zmiana wyglądu deski i tapicerki
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana wyglądu deski i tapicerki
Autor Wiadomość
RB 
Klubowicz
1001 pytań RB



Pojazd: Mazda Mx-3 1.6
Piwa: 1 piwo
Wiek: 44
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 955
Skąd: Pogorzel Warszawska
Wysłany: 2011-06-21, 21:31   

jHmmm :D jak dla mnie jest super <boisie> <spoko>
_________________
„Jesteśmy tym, co o sobie myślimy. Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli. Naszymi myślami tworzymy świat"
 
 
     
SponeR 
Mechanik
Annaberg Downhiller


Pojazd: 98, 89,
Piwa: 2 piwa
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 229
Skąd: Łopole
Wysłany: 2011-06-22, 12:44   

Makiaweli napisał/a:
Borek napisał/a:
Heh trochę śmiesznie wygląda taka decha jak dla mnie:) Jedyny plus, że tak kurzu nie będzie widać


zobacz sobie to najpierw na żywo a potem komentuj bo zdjęcia nie oddają tego jak to naprawde wygląda.
to po co dodajesz foty ??
borek patrzy i wyraża opinie jak dla mnie to forum jest po to stworzone

Makiaweli napisał/a:
nie pytałem się czy się to komuś podoba tylko prosiłem o pomysły. nikomu nie każe tego robić.
i nie musisz pytać czy sie podoba :P
teraz auto wystawiam na sprzedaż to też ktoś offtopował że sie nie sprzeda :D
i nie moge mu zakazać przecież pisania :D
_________________
"Świetnym przykładem roadstera-kierowcy była Toyota MR-2 a także Mazda MX-5. Jeździłem jednym i drugim i potwierdzam, że to jedne z najlepiej prowadzących się aut wszechczasów." K. Hołowczyc
 
     
Szymeek 


Pojazd: Była mx3 jest bmw 320i 2.0 150koni:)
Wiek: 31
Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 353
Skąd: warszawa
Wysłany: 2011-06-23, 09:56   

To byłem ja;D Makiacośtam pewnie oczekiwał samym pozytywnych opini i komentów że słit focie... Chyba po to dałes foty zeby kazdy napisał czy sie to jemu podoba czy nie, nic to nie zmieni bo sie to ma tobie podobac ale opinia kogos to jednak coś.
 
     
Makiaweli 
Mechanik



Pojazd: 1.6 DOHC '97
Piwa: 25 piwa
Wiek: 39
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 1658
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-06-25, 21:23   

kto sie bulwersuje?
widze że nie każdy umie czytać ze zrozumieniem więc wytłumacze ca autor miał na myśli:
zdjęć nie dałem po to żeby ktoś wypowiadał się czy mu się to podoba czy nie tylko po to żeby wyjaśnić dokładnie o co mi chodzi czyli o który plastik.

temat nie jest " co o tym sądzicie " tylko zmiana wyglądu deski i zdjęcia były po to żeby dokładnie wyjaśnić o który plastik mi chodzi bo nie każdy zrozumiał odniosłem wrażenie. I żeby ktoś wyraził inteligentny pomysł jeśli go ma.

prosiłem o pomysły a nie opinie. Nikomu nie zabronie wyrażać opini i każdy ma swoją ale temat nie był o opiniach. tyle na ten temat.


P.S.
idioci i debile zawsze mnie denerwowali i będą to robić gdyż głupota ludzka mnie strasznie denerwuje.
A co do ciebie Szymeek to jak cytujesz czyjś nick to chociaż wykaż się odrobiną rozumu i wychowania i napisz dokładnie tak jak on jest napisany bo to świadczy tylko o tobie jaki ...... z ciebie. A wyskakując z chasłem switfocia świadczy że jesteś dzieckiem facebook'a albo NK które przed monitorem myśli że jest super ekstra cool bo coś napisze na forum .więc takie komentaże zostaw dla siebie. przypomne ci tylko że sam żeś się sprół jak ktoś ci wytknął że słabe zdjęcia zrobiłeś sprzedając zderzak.


skupmy się na temacie a nie na tym kto co powiedział i dlaczego.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions