Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - Kenwood dnx 8220 bt Problem
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kenwood dnx 8220 bt Problem
Autor Wiadomość
alya

Pojazd: mx3
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 5
Wysłany: 2014-01-03, 08:01   Kenwood dnx 8220 bt Problem

Witam!
Czytałem wiele opinii na temat ciekawych urządzeń audio do auta, przeglądałem oferty i postanowiłem kupić bądź co bądź używane radio jednak renomowanej firmy kenwood jeden z najwyższych modeli DNX 8220 BT kosztował mnie 1800 zł otrzymałem gwarancję od osoby prywatnej na okres 3 mc, no i oczywiście znając moje szczęście sprzęt po 3,5 mc zaczął szwankować. Chcąc pogłośnić radio po naciśnięciu vol+ radio zaczęło grać na maxa wszystkie przyciski przestały działać na wyświetlaczu poprzez przyciski dotykowe wyciszyłem (przyciski manualne nie działały) wyłączyłem auto co z tym idzie dopływ prądu do radia, po 5min wszystko wróciło do normy. Niestety nie na długo już po 3-4 dniach sytuacja się powtórzyła z tą różnicą iż wyłączenie zasilania czy też auta nie zmieniło stanu usterki radia. Po pozostawieniu na weekend auta przestał się wyświetlać obraz było tylko podświetlenie ekranu. Wczoraj postanowiłem wyciągnąć radio myślałem że dam radę również je "naprawiać", co prawda po wyciągnięciu z auta odłaczeniu iso i podłączeniu ekran zaczął wyświetlać obraz, niestety przyciski nadal nie działają. Czy znacie jakiś racjonalnie tani serwis? Co może być przyczyną usterki mojego radia? Czy warto bawić się w naprawę? Widziałem ostatnio bardzo dużo modyfikacji w której ludzie instalują takie tablety http://www.redcoon.pl/c02230300-Tablety-PC zamiast nawigacji czy też 2din co sądzicie o takim rozwiązaniu?
 
     
Morimoto 

Pojazd: MX3
Wiek: 40
Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 40
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-01-03, 22:20   

a resetowane było radio ? masz gdzieś na pewno reset i przywraca do fabrycznych ustawień może coś przekombinowałeś ? ja kiedyś tez miąłem problem ze swoim Pioneerem ale reset rozwiązał problemy. Tablet tak spełni wszystkie funkcje multimedialne ale wydaje mi się ze jakości muzyki nie osiągniesz porównywalnej z lepszym radiem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions