Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - a może luźny temat o kilach ?
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
a może luźny temat o kilach ?
Autor Wiadomość
Krakusik 

Pojazd: Mx-3
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 19
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Wysłany: 2012-01-05, 08:00   a może luźny temat o kilach ?

siema, a może by założyć luźny temat o kilach najlepiej poparty filmikami ?
wyścigi ustawione np :) ?
_________________
Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :)
 
     
Paco 
Klubowicz
Moc Endorfiny...



Pojazd: MX-3 1.8 DOHC BP '91/95r oraz RX-8, M2 :)
Wiek: 41
Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 358
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-01-05, 09:41   

Jestem ZA :)
_________________
 
 
     
PABLITO 
PSSSSST!


Pojazd: SAAB 9-5 AERO 2001 2.3 TURBO
Wiek: 35
Dołączył: 09 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-01-05, 11:10   

Ja jeszcze jak miałem MX-3 swoje to wygrałem z 126p na światłach :)
filmiku nie mam, musicie uwierzyć jakoś na słowo...naprawdę tak było :)
_________________
Codziennie gdy wstaję rano, dziękuję Bogu,
że nie jeżdżę VW ani BMW :)
-------------------------------------
SAAB 9-5 AERO Hirsch Performance 280KM 415Nm
Obecnie 291,5KM i 421,6Nm
 
 
     
Makiaweli 
Mechanik



Pojazd: 1.6 DOHC '97
Piwa: 25 piwa
Wiek: 39
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 1658
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-01-05, 11:12   

PABLITO napisał/a:
wygrałem z 126p na światłach

ha ha ha <hahaha>
 
     
Face2Face4Race 
Klubowicz
i LoVe My MaDzIa !



Pojazd: Madzia V6
Piwa: 15 piwa
Wiek: 35
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1645
Skąd: .!..d**b..!.
Wysłany: 2012-01-05, 12:39   

Jestem ZA :) Filmików nie mam, bo to były ściganki na spontanie, ale mogę wspomnieć co nieco ;)
_________________
z miłości leczy
...tylko śmierć

_________________
..::MadziaForeVer::..
 
     
Krakusik 

Pojazd: Mx-3
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 19
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Wysłany: 2012-01-09, 10:45   

filmiku brak ale :)
jadąc w weekend przez kraków na potkałem na swojej drodze czarną ibize 3 generacji z czerwonym napisem na klapie tdi :)

były 3 pasy prawy i środkowy zajęty po parę aut a lewy pusty oprócz wspomnianej ibizy....

więc podjechałem za ibize i grzecznie jade w odległości około 2 metrów za nią :)
Pan z ibizy zrozumiał iż chce jechać szybciej niż on więc przyspieszył, zjechał na środek i pedał w podłogę ibiza zakopciła i zaczeła się dość żwawo odpychać :)
więc redukcja z 4 na 3 i ogień :) koniec mojej 4 ibiza jakies 5 długości dostała....
na światłach kolejnych złapało mnie światło chłopak z ibizy przez szybę pogratulował i na światłach ze staru zabawa jeszcze raz się rozpoczeła..... na starcie mi uciekł o długość (poruszam się na letnich kołach i nie mam trakcji) ale koniec mojej 1 i już był długość za mną, 2-gi bieg i 4 długości za mną... później spokojnie dalej w miasto :)

spotkałem jeszcze na drodze małolata w civicu z jednowałkowym v-teckiem ale to nawet nie był wyścig tylko znęcanie się :) od 1 do końca 3 był może z 12 długości za mną :)
_________________
Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :)
 
     
XiJaro 
Mechanik



Pojazd: MX-3 K8 93r
Piwa: 5 piwa
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 454
Wysłany: 2012-01-09, 12:48   

Hehe wpadnij do nas:) jest tu taki jeden w civicu żelazku na zwykłych stalówkach :) z k20 pod maską pomodowaną :) najlepszy jest napis na klapie 1.4 :)
_________________
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
na prawde...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić...
 
     
Face2Face4Race 
Klubowicz
i LoVe My MaDzIa !



Pojazd: Madzia V6
Piwa: 15 piwa
Wiek: 35
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1645
Skąd: .!..d**b..!.
Wysłany: 2012-01-09, 13:52   

Krakusik Jak już mówisz o Ibizie, to przypomniał mi się jeden śmieszny kill z mojej okolicy ;) Cargo, zbierają się tu ludzie różnymi furkami, tymi małymi mocnymi i takimi większymi zabawkami jak np. Ferrari F430 Scuderia czy Dodge Viper SRT10 ACR. Jest dobra prosta, w jednym kierunku dwa prawie idealnie proste pasy ruchu, gdzie spokojnie można się złapać, o ile nie ma smerfów akurat. Oczywiście jest też spory parking, budka z hot dog'ami czy kiełbaskami z grill'a :)

W poprzednim sezonie, w maju przyjechał gościu w Infiniti G35 grafitowej, trochę się pokręcił, pobuczał i poszpanował, jak to synek z bogatym tatusiem ;) Stanął na kresce z czerwoną Izibą z lat 1993-1999 w TDI, ale nie seryjną oczywiście. Zielone światełko i obaj w pedał, ogień z tłumików i czarne kreski na asfalcie. No i czerwona, mała Ibizka wzięła G35 jak chciała, choć dzielnie wykorzystywał on automat z sekwencją ;) Zrobiła z niego miazgę dosłownie, kiedy on dojeżdżał do połowy prostej, Ibiza już hamowała na samym końcu.

Rozwaliła mnie, po prostu położyła na łopatki reakcja dzieciaka z G35 <hahaha> Gostek na końcu prostej zawrócił, spokojnie wrócił na początek prostej i szybciutko skręcił w prawo na wiadukt prowadzący do głównej ulicy. Tamtego dnia już go nie spotkaliśmy na Cargo. Mało tego, typek pokazał się tym autem dopiero pod koniec września na Cargo, ale tym razem nie szpanował i nie robił z siebie idioty, po prostu grzecznie zaparkował i posłuchał muzyczki ;)

Czerwona Ibiza 1.9TDI - okazało się, że była zmodzona na 400KM i 600Nm, z budy sporo wyciętego żelastwa, wnętrze to dwa kubły i kierownica, z zewnątrz seryjna Cupra tylko obniżona, jej waga myślę nie przekraczała 900kg :)

Tak więc chłopaki uważajcie, w Warszawie czasem można się naciąć na dobrego rywala ;)
_________________
z miłości leczy
...tylko śmierć

_________________
..::MadziaForeVer::..
 
     
Krakusik 

Pojazd: Mx-3
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 19
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Wysłany: 2012-01-09, 14:48   

k20 w cale takie gtroźne nie jest (jeśli jest seryjne) aczkolwiek zapewne bym od niego dostał :) jeśli jest w budzie żelaska...

ja porównuje mx'a do aut z którymi jechałem np jechałem jakiś czas temu z dwoma CTR z k20 na pokładzie
jeden seryjny (od 3 biegu mnei robił) a drugi nie seryjny który wypluł na hamowni 200 koni (pewnie bardziej zmęczony był) i dostawał odemnie dość sporo :)

w każdym mieście znajdzie się zapaleniec i auto nie pozorne które naprawdę dobrze jedzie :)

ja w wakacje dostałem od ibizy 2 gen w tdi (żadna cupra) wybebeszone 250koni :)

w krakowie jest słynny pegot nie pamiętam modelu ale wielkościowo podobny do mx3 maks wybebeszony z 3.0 V6 pod maską na wielkim kompresorze który generuje moc powyżej 400km

nie jeden zrobiony lancer i subaru od niego dostawał i to bardzo....

w kraku były dobre miejscówki do gonienia aczkolwiek młodzieś wiejska z pod krakowa przyjeżdzając robiła wioche i policja większość ukruciła....

miałem podobną sytułację jak infinity g35 jak na ćwiartkę ruszyłem z audi tt 180 koni niby seria ale [po wydechu widać było że jest zmodzony.... dostał odemnie i chłopaczek jak wrócił wukrzony zabrał dziewczynę ,,dziunię'' do auta i odjechał na pichach :D więc... ;)

[ Dodano: 2012-01-16, 11:19 ]
wracając z pracy w tamtym tygodniu natknąłem się na najnowsze megane coupe... nie wiem jaka wersja ale nie jechało ;)

do męczenia meganki przyłączyło się tajemnicze BMW 5 starsza wersja kombi na grubej glebie oraz czarnej bra na masce....

dałem się wyprzedzić BMW chcąc zobaczyć co w niej siedzi napis na klapie 525 czyli 200km z 2.5L silnika... więc coś tam powalczyć mogło... więc lekkie przetasowanie między autami i jestem przed BMW zrobiło się wolne na moim pasie i sandał w podłoge BMW do końca mojej 2 się trzymało na pupie mx'a zapiołem 3 pojawiła się trakcja uciekłem :) mina Pana z BMW zadowolona było fajnie :)
_________________
Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions