Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk Plików Cookies. Moesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce. OK, rozumiem
Klub MX-3 Drivers Forum :: Zobacz temat - Ścigacze i inne motocykle
Przejdz do forum Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Klub MX-3 Drivers Forum Strona Główna
Strona główna Grupy Szukaj Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ścigacze i inne motocykle
Autor Wiadomość
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-15, 21:28   Ścigacze i inne motocykle

Co robicie stojac w korku widzac w lusterku scigacza który pomyka srodkiem drogi miedzy autami.



Ja nawet otwieram dzwi zeby nie przejechał bo kiedys mi taki łoś urwał lusterko i tyle go widziałem takze teraz klucz do kół w ręce i nie ma bata zeby koło mnie przejechał (klucz w razie czego :D )
 
     
XiJaro 
Mechanik



Pojazd: MX-3 K8 93r
Piwa: 5 piwa
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 454
Wysłany: 2011-11-15, 21:37   

dzymek napisał/a:
Co robicie stojac w korku widzac w lusterku scigacza który pomyka srodkiem drogi miedzy autami.

Nic :) też jeżdżę na motocyklu hehehe
_________________
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
na prawde...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić...
 
     
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-15, 21:39   

Aha w ten sam sposób <killer> :)
 
     
Stanik 

Pojazd: MX-3 1,6i DOHC 1995r USA
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 200
Wysłany: 2011-11-16, 12:18   

ja staram się zbliżyć do krawężnika bądź osi jezdni, zależy którą mańką jedzie. I tak Cię wyprzedzi czy siak, a jak zrobisz mu większą lukę, to nie zawadzi o Ciebie.

Za to nie nawiedzę kierowców taksówek jak i autobusów miejskich... im robię wszystko po złości, a jak coś nie pasuje to wychodzę z auta i podpuszczam go by pierwszy łapę podniósł :D
_________________
 
     
Face2Face4Race 
Klubowicz
i LoVe My MaDzIa !



Pojazd: Madzia V6
Piwa: 15 piwa
Wiek: 35
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1645
Skąd: .!..d**b..!.
Wysłany: 2011-11-16, 12:50   

Stanik, <hahaha> ja też zjeżdżam im na bok choć trochę jak ich widze w lusterku :) a na kierowców autobusów itp polecam pręcik "prostujący plecy" (pręt stalowy owinięty drutem kolczastym) ;)
_________________
z miłości leczy
...tylko śmierć

_________________
..::MadziaForeVer::..
 
     
XiJaro 
Mechanik



Pojazd: MX-3 K8 93r
Piwa: 5 piwa
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 454
Wysłany: 2011-11-16, 13:02   

dzymek napisał/a:
Aha w ten sam sposób

Raczej nie , bo nie chciałbym się nadziać na otwarte drzwi a po za tym nie wiele by zostało z tych drzwi :)
_________________
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
na prawde...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić...
 
     
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-16, 19:13   

Z dzwi niewiele z kierowcy sciga tez a dzwi z ubezpieczenia bym miał nowe :D
 
     
Misiek 
PAN I WŁADCA FORUM

Pojazd: Mazda 323 f ba 1.5
Wiek: 36
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 307
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-16, 20:08   

Dzymek nie zrozumiałem twojej wypowiedzi jak motocykl chce cie wyminąć to mu to utrudniasz w korku tak dobrze Miś sobie to poukładał w główce ?? ?
Tak Miś sobie to dobrze poukładał w główce a ty to raczej powinieneś iść do lekarza specjalisty jak masz takie pomysły z drzwiami osobiście jak widze takich debil co tak robią to mam chęć przypierd.... takiemu idiocie na zachodzie ludzie specjalnie zjeżdżają do krawędzi tak aby była luka między pasami na motocykle ale niestety idiotów z takimi pomysłami jest coraz więcej <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer> <killer>
Jak chcecie to usuńcie tego posta przywykłem jak sie pisze prawde i to co sie myśli 8-)
 
     
Makiaweli 
Mechanik



Pojazd: 1.6 DOHC '97
Piwa: 25 piwa
Wiek: 39
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 1658
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-11-16, 20:36   

misiek masz trochę racji ale spojrz na to z jego strony czyli jak tobie by taki urwał lusterko bo się przeciskał i pojechał
nie zawsze widać motocyklistę
fakt ja się staram zjechać jak widzę ale w dużym korku nie zawsze zobaczysz , a taki ci przypadkiem urwie i większość pewnie się nie zatrzyma tylko pojedzie
i co wtedy
też byś takie podejście miał do nich
ja jestem obiektywny
ani za ani przeciw
 
     
Misiek 
PAN I WŁADCA FORUM

Pojazd: Mazda 323 f ba 1.5
Wiek: 36
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 307
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-16, 20:42   

ale jak by ludzie zjeżdzali do krawędzi to był by 3 pas malutki dla moto
 
     
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-18, 14:23   

ale mamy 2 pasy ruchu np a nie 2 dla aut a jeden dla motocyklistow, to jest nie zgodne z prawem, takie same przepisy maja jak i kierowcy samochodów. tak samo jakbym ja sie srodkiem probował samochodem przecisnac rozdu...jąc wszystko dookoła no nie tedy droga. ale motocyklisci mogą wszystko. teren zapudowany leci taki 200km\h ze zgietą tablica rejestracyjna w pół(taki odwazny to niech jedzie z prosta tr) Spoko to tez rozumiem byc człowiekiem zjechac i git po sprawie ale jak osioł nie umie równowagi utrzymac i zachacza o co sie da to niestety. (podkreslam ze chodzi o motocykle sportowe bo inni motocyklisci potrafia sie zachowac na drodze) Moze i jestem idiota ale nie narazam innych na niebezpieczenstwo tak jak pseudo motocyklisci <bicz>
 
     
Qbiak 

Pojazd: MX-3 1.8
Wiek: 34
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-11-18, 16:37   

dzymek napisał/a:
ale mamy 2 pasy ruchu np a nie 2 dla aut a jeden dla motocyklistow, to jest nie zgodne z prawem, takie same przepisy maja jak i kierowcy samochodów. tak samo jakbym ja sie srodkiem probował samochodem przecisnac rozdu...jąc wszystko dookoła no nie tedy droga. ale motocyklisci mogą wszystko. teren zapudowany leci taki 200km\h ze zgietą tablica rejestracyjna w pół(taki odwazny to niech jedzie z prosta tr) Spoko to tez rozumiem byc człowiekiem zjechac i git po sprawie ale jak osioł nie umie równowagi utrzymac i zachacza o co sie da to niestety. (podkreslam ze chodzi o motocykle sportowe bo inni motocyklisci potrafia sie zachowac na drodze) Moze i jestem idiota ale nie narazam innych na niebezpieczenstwo tak jak pseudo motocyklisci <bicz>
to tam zajrzyj jeszcze raz w przepisy i przeczytaj tym razem ze zrozumieniem czy motocyklista w korku nie moze sie poruszac miedzy autami. a jak zal komus dupe sciska ze sobie jedzie a nie stoji w korku to proponuje sie przesiasc na moto albo z buta szorowac
 
     
presco 
Moderator



Pojazd: Mitsu Space Star 1.2 CVT
Piwa: 10 piwa
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 1057
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-11-18, 16:44   

Ja jestem za tym zeby miejsce robic ale niektórzy motocyklisci naprawde po chamsku sie przeciskają. Ostatnio klapnął mi lusterko zeby sie zmiescic i sobie pojechał.
_________________

 
 
     
dzymek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-18, 16:57   

zazwyczaj w miastach jest to podwójna ciagła której nie wolno przekraczac a to robia (a zreszta pomysl logicznie to tak jakbys wyprzedzał pomimo tego ze auta jada z naprzeciwka) nie mowie juz o przekraczaniu predkosci przy tym manewrze bo to juz wole zostawic bez komenta. Ja tam w korku moge stac nie przeszkadza mi to ale lepiej jest w korku z dwoma lusterkami. ale skoro lubisz motocykle to szerokości życzę.
 
     
XiJaro 
Mechanik



Pojazd: MX-3 K8 93r
Piwa: 5 piwa
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 454
Wysłany: 2011-11-18, 17:03   

presco napisał/a:
Ostatnio klapnął mi lusterko zeby sie zmiescic i sobie pojechał.

Kup rozbite lusterko w tym samy kolorze jak ci klepnie next time zapamiętaj tablice jedź na parking podmień lusterka dobre na popsute i telefon na pały że taki i taki przeciskał się lusterko ci zniszczył i pojechał :) 200zł z ubezpieczalni będzie:)
_________________
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
na prawde...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
Style by Kubik & chabas for www.mx-3.pl
Copyright © 2010 - 2017
Nasi partnerzy:





MX-3.com

MX-3 Club Lithuania



stat4u Polityka cookies ciasteczekKBK Music Productions